18.11.2018 Pazar

ADEL MAKİNE

         ADEL OTOMOTİV değişik iş alanlarında da yatırımlarına devam etmiş ve ADEL OTOMOTİV MAKİNE olarak 2012 yılının başında DURMAZLAR MAKİNE' nin  Akdeniz Bölgesi Satış Yedek Parça ve Servis bayiliğini almıştır. DURMAZLAR MAKİNE yüksek performans sac işleme makineleri üreticisi olup,  şu an dünya üzerinde 50.000 'in üzerinde kullanılır halde  makinesi bulunmaktadır. Dünya'nın ikinci büyük üretim firmasıdır. Durmazlar Makine Abkant Press, Giyotin Makas, Punch Press, Lazer , Plazma, Silindir gibi makineler üretmektedir. Amacımız, ileri sac işleme teknolojilerini küçük atölyelerin dahi kullanabileceği erişebilirliğe ulaştırmak, ürün ve servislerimiz ile her sac işleme sürecine yüksek kaliteli çözüm oluşturmaktır.  
 
         ADEL OTOMOTİV MAKİNE aynı zamanda İLERİ TEKNİK Akdeniz Bölge Bayiliğini almıştır. İleri Teknik Daire Testere Makineleri üretmektedir. İlk başlarda manuel makinelerle başlayan ürün yelpazesine daha sonra yarı otomatik ve tam otomatik modelleri de eklemiş ve günümüzde yükleme sistemli CNC makineler üretir hale gelmiştir. Üretmeye başladığı düşük devirli çapaksız kesim yapan daire testere makineleri konusunda ürün geliştirme yeteneği ile sektöründe daima ön sıralarda yer almıştır.

 
           ADEL OTOMOTİV MAKİNE, Türk sanayisine yalnızca makine değil güven ve kalite sunmaktadır. Üreticiyi en yeni teknolojilerle buluşturarak sorunsuz ve verimli üretim süreçleri geliştirmesine destek olan firmamız hızlı ve çözüm odaklı çalışma kültürü ile hizmet vermektedir.

Laser Kesme Kataloğumuzu görmek için tıklayınız!

Press Kataloğumuzu görmek için tıklayınız!

Giyotin Makas Kataloğumuzu görmek için
tıklayınız!

Silindir Bükme  Kataloğumuzu görmek için
tıklayınız! 

Durmazlar Silindir Bükme Kataloğumuzu görmek için tıklayınız!

İleri Teknik Ürün Kataloğumuzu görmek için tıklayınız!

Punch Press Kataloğumuzu görmek için tıklayınız!